backgroundImage

O nás

Jsme rozvíjející se společnost s tradicí od roku 1992. Využijte našich služeb a zviditelněte svou firmu na trhu.

Společnost vznikla 1. 7. 2004 přeměnou rodinné reklamní agentury Jiří Klouda – Potisk reklamních předmětů.

Zakladatelem rodinné firmy se stal Jiří Klouda – senior, který již v roce 1992 zakoupil 1. stroj na tampónový tisk a začal v rodinném domku za Prahou s potiskem drobných reklamních předmětů pro malé a střední podnikatele.

V roce 1994 se k zakladateli přidal jeho syn Jiří Klouda – junior. Kvalitní a zodpovědnou prací jsme brzy získali i zakázky od velkých reklamních agentur. Firma se rozrostla o další tiskové tampónové stroje, počítačové vybavení a řezací plotr, a výroba se mohla rozšířit o aktivity v oblasti grafických návrhů, výroby reklamních poutačů a firemních cedulí a polepování aut.

V průběhu roku 2004 v souvislosti s legislativními změnami a se vstupem do EU zvolila firma transformaci na společnost s ručením omezeným.

Co pro Vás můžeme udělat

Jsme přímým dovozcem širokého spektra reklamního a dárkového zboží ze zahraničí. Reklamní předměty od nás můžete použít pro nejrůznější účely. Například:

  • reklamní kampaně
  • dárky pro zaměstnance
  • věrnostní programy
  • V.I.P. dárky
  • kancelářské potřeby
  • textil a pracovní oděvy

Na všechny reklamní předměty aplikujeme vaše logo vlastními tiskovými technologiemi.

 

Co vše provádíme v heslech : 
Sítotisk, Tamponový tisk, Samolepky, Reklamní textil, Potisk textilu, reklamní předměty, signmaking, reklamní cedule, Promostolky Spranz, Matmaxx, Vinomaxx, Creativ design, Blackmaxx

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).